Opis stanowiska pracy

Praca w biurze zlokalizowanym w dzielnicy Praga – Północ, w pobliżu stacji metra. Rolą Doradcy jest obsługa Klientów zainteresowanych kupnem nieruchomości deweloperskich, tj. doradztwo oraz prezentacja mieszkań.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko: Doradca Klienta.

Twoje obowiązki:
- kompleksowa obsługa Klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości od dewelopera
- doradztwo w zakresie wyboru mieszkań
- przygotowywanie ofert
- prezentowanie nieruchomości (spotkania z Klientami w biurze dewelopera)
- budowanie trwałych relacji z Klientami

Nasze wymagania:
- wykształcenie min. średnie
- umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
- silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
- komunikatywność, odpowiedzialność i skuteczność

Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie
- bazę Klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości
- bazę mieszkań warszawskich deweloperów
- nowoczesne narzędzia pracy wspierające efektywną obsługę Klientów
- szkolenia sprzedażowe
- szkolenia z inwestycji deweloperskich

Dołącz do naszego zespołu już teraz i zacznij zarabiać naprawdę duże pieniądze!

Prezentacja firmy

FinaHause to marka należąca do K&K Business Solutions Sp. z o.o., pod kt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena