Opis stanowiska pracy

Poszukujemy skutecznego i doświadczonego sprzedawcę kredytów gotówkowych do
Biura Kredytowego (Partner Credit Agricole Bank Polska S.A.)
Stanowisko: Doradca Klienta
Miejsce pracy: Warszawa (dzielnica Wawer-Międzylesie)

Zadania:
• Profesjonalne doradztwo i sprzedaż kredytu gotówkowego
• Bieżąca obsługa klienta
• inicjowanie i aktywne kształtowanie długotrwałych relacji z Klientami
• Realizacja wyznaczanych celów sprzedażowych
Od kandydatów oczekujemy:
• Orientacji na realizację celów sprzedażowych i rozwojowych
• Nastawienia na sukces finansowy
• Rozwiniętej umiejętności identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów
• Komunikatywności i wysokich umiejętności interpersonalnych
• Umiejętności budowania skutecznej argumentacji handlowej
• Umiejętności pracy pod presją czasu
• Bardzo dobrej organizacji pracy i zorientowania na wyniki
• Wykształcenia min. średniego
Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Profesjonalne wdrożenie do pracy
• System szkoleń produktowych i sprzedażowych

Prosimy o przesyłanie CV
Prosimy o zawieranie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Prezentacja firmy

Firma z branży finansowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość