Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Klienta

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m. in.:
• budowanie bazy kandydatów;
• aktywne poszukiwanie pracowników • wizytacja u Klientów na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego;
• utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami firmy
• realizacja zamówień składanych przez Klientów;
• koordynowanie pracy pracowników tymczasowych
• załatwianie spraw administracyjnych związanych z bieżącą obsługą pracowników tymczasowych
• rekrutacja i selekcja pracowników;
• prace administracyjno-biurowe

Wymagania

• doświadczenie na podobnym stanowisku w Agencji Pracy Tymczasowej (mile widziane);
• prawo jazdy kat. B- warunek konieczny;
• umiejętność obsługi komputera, w szczególności programów biurowych;
• umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami;
• umiejętność pracy pod presją czasu;
• łatwość nawiązywania kontaktów;

Oferujemy:

Ciekawą i pełną wyzwań pracę
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju
atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja