Opis stanowiska pracy

W związku ze współpraca z jednym z największych banków w Polsce do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca Klienta

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • aktywna sprzedaż produktów bankowych i ubezpieczeniowych
  • obsługa klienta na kampaniach przychodzących
  • udział w prestiżowych projektach dla jednego z największych banków
  • oferowanie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej i/lub bankowości (będzie dodatkowym atutem)
  • silna motywacja do pracy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • stabilną pracę w sektorze bankowym
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny
  • pakiety szkoleń i dalsze możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • komfortowe warunki pracy
  • elastyczne godziny pracy i wymiar etatu

Prezentacja firmy

Od 1999 roku świadczy usługi dla wciąż rosnącego grona Klientów, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management