Doradca Klienta

Kalmar

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Sprzedawcę do ekskluzywnej sieci sklepów z systemami grzewczymi
na terenie Poznania na stanowisko: Doradca Klienta.
Gwarantowane szkolenia, atrakcyjne zarobki,  ciekawa i stabilna praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Oferujemy:
• Pracę z ofertą producentów, światowych leaderów w design&style w branży grzejników dekoracyjnych
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Gwarantujemy szkolenia, atrakcyjne warunki pracy, możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Motywacyjny system wynagradzania, w tym premia za wyniki
• Podstawowe narzędzia pracy

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
• Wykształcenie średnie lub wyższe
• Doświadczenia w branży związanej z designem, wnętrzarstwem będzie dodatkowym atutem
• Umiejętność argumentowania i wywierania wpływu
• Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
• Charyzma, komunikatywność, profesjonalizm i skuteczność w działaniu
• Wysoka kultura osobista, osobowość budząca zaufanie
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność współpracy w zespole

Prezentacja firmy

Firma Kalmar kieruje swoją ofertę do najbardziej wymagających klientów, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Architektura