Opis stanowiska pracy

GE Capital, działające w ramach światowej korporacji General Electric oferuje bogaty wachlarz produktów oraz usług finansowych, począwszy od kart kredytowych i kredytów gotówkowych, po finansowanie zakupu samochodów, produkty oszczędnościowe i inne nowoczesne produkty finansowe.
W Polsce GE Capital reprezentowane jest przez Bank BPH S A, który połączył się w IV kwartale 2009 roku z GE Money Bank S A.
Połączony Bank BPH S A aspiruje do zdobycia pozycji banku pierwszego wyboru dla Klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz Klientów korporacyjnych. Budujemy swoje relacje z Klientami z jednej strony na wieloletnim doświadczeniu, zaś z drugiej na nowoczesnym podejściu do zarządzania finansami. Długoterminowym celem Banku BPH jest wejście do czołówki banków uniwersalnych w Polsce.
W październiku 2009 r. Bank BPH S A został po raz drugi Laureatem prestiżowego Programu Inwestor w Kapitał Ludzki - wyróżnienia dla wiodących firm w zakresie zarządzania i inwestowania w kapitał ludzki.

Aktualnie do Placówki Partnerskiej Banku BPH poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca klienta
Miejsce pracy: Płock

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

• Sprzedaż produktów i usług bankowych
• Kompleksową obsługę klientów w zakresie prowadzenia kont i rachunków bankowych
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów dbając jednocześnie o wysoki poziom obsługi
• Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Wykształcenia średniego lub wyższego
• Doświadczenia w obsłudze klienta
• Umiejętności budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientem
• Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
• Dobrej znajomości obsługi komputera i programów biurowych (IE, MS-Office)
• Znajomości branży finansowej
• Doświadczenia w sprzedaży usług finansowych

Wybranym osobom oferujemy:

• Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
• Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
• Szeroką ofertę szkoleń umożliwiających zdobywanie nowych kompetencji

Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli: “Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Pośrednik kredytowy jest upoważniony do zawierania w imieniu Banku BPH SA umów o kredyt konsumencki oferowany przez Bank BPH SA oraz umów niezbędnych do ustanowienia prawnego zabezpieczenia, a także do dokonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem tych umów. W powyższym zakresie pośrednik kredytowy jest upoważniony do udzielania dalszych pełnomocnictw osobom pozostającym z nim w stosunku pracy oraz innym osobom z nim współpracującym w ramach zlecenia lub innego podobnego stosunku

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Bankowość