Opis stanowiska pracy

Meritum Bank ICB S.A. z siedzibą w Gdańsku
współpracuje z przedsiębiorcami na podstawie umów agencyjnych w zakresie usług pośrednictwa finansowego, którzy poszukują kandydatów na stanowisko:
DORADCA KLIENTA
w punkcie Tesco Finanse
Miejsce pracy: PIŁA
Numer ref: PIŁA/TOK08/2014
Twoje zadania:
aktywna sprzedaż produktów bankowych skierowanych do Klienta Indywidualnego (kredyty gotówkowe, karty kredytowe)
aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
doradztwo w zakresie produktów kredytowych
realizacja planów sprzedażowych
bieżąca obsługa Klientów w Placówce Tesco Finanse
Wymagania:
wykształcenie min. średnie
doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub telefonicznej
umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
łatwość nawiązywania kontaktów
komunikatywność
dyspozycyjność
Oferujemy:
zatrudnienie w ramach umowy o pracę
możliwość zdobywania doświadczenia poprzez realizację zadań wymagających odpowiedzialności i samodzielności
ciekawą pracę w obszarze finansów

Prezentacja firmy

Meritum Bank ICB S.A. z siedzibą w Gdańsku <br/>współpracuje z fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 680PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse