Opis stanowiska pracy

Firma kapiatłu fińskiego  jest obecnie wiodącym na polskim rynku w swoim segmencie.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatkę lub kandydata na stanowisko:

 Przedstawiciel handlowy / Doradca klienta

Kandydat lub Kandydatka zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • realizację planów sprzedaży na powierzonym terenie,
  • pozyskiwanie nowych  Klientów,
  • szkolenia oraz prezentację produktów dla Klientów,
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami Firmy,
  • kształtowanie i utrzymywanie dobrego wizerunku Firmy.

 OFERUJEMY

  • pracę w firmie będącej liderem na rynku,
  • szkolenia potrzebne do pracy na tym stanowisku,
  • konkurencyjną podstawę wynagrodzenia (umowa o pracę)
  • przejrzysty system motywacyjny.
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet).

Wymagania

Poszukujemy Osoby:

  • mającej minimum 2 letnie doświadczenie na  stanowisku mobilnego  przedstawiciela handlowego.
  • atutem będzie doświadczenie w branży przemysłoawej lub finasowej B2B
  • posiadającej wykształcenie minimum średnie
  • nastawionej na realizację powierzonych zadań
  • zaangażowanej, komunikatywnej, z pozytywnym nastawieniem
  • umiejącej prowadzić rozmowy handlowe i negocjacje
  • prawo jazdy - kat. B,
  • dobrze posługującej się pakietem MS Office,

Prezentacja firmy

Fortum to jedna z największych z 100% udziałem kapitału fińskiego w kraj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony lub umowa agencyjna
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 700PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zadaniowo-premiowy, paliwo, opieka medyczna
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management