Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy obecnie osoby ambitnej i nastawionej na sukces do pracy na stanowisku:
Pracownik biurowo-techniczny / Doradca
Miejsce pracy: WIELKOPOLSKIE,- Oddział w Ostrowie Wlkp.
Zakres obowiązków:
• Doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych oraz aktywna sprzedaż
• Koordynacja techniczna pracy (pomiary u klienta, przygotowywanie wstępne projektów instalacji, prowadzenie statystyk sprzedażowych i raportów)
• Umawianie spotkań z klientami;

Wymagania:
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
• Wysokie umiejętności organizowania czasu pracy;
• Samodzielność
• Dobra znajomość obsługi Pakietu MS Office;
• Prawo jazdy
• Mile widziane zainteresowania tematem zielonej energii

Oferujemy:
• Wyselekcjonowaną ofertę produktów wiodących firm z branży
• Bogaty pakiet szkoleń prowadzonych przez specjalistów
• Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie techniczne i merytoryczne;
• Bezpośredni kontakt i opiekę koordynatora regionu;
• Możliwość awansu na Managera oddziału.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.
Prosimy o dodanie następującej klauzuli do aplikacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Prezentacja firmy

Goodenergy to prężnie rozwijająca się, profesjonalna firma w bran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 20 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi