Opis stanowiska pracy

Firma Arkus poszukuje kandydatki (ów) na stanowisko Doradcy Klienta.

Jeżeli lubisz kontakty z ludźmi i jesteś osobą rzetelną i sumienną a realizację wyznaczonych zadań traktujesz jako wyzwanie, zapraszamy do naszego zespołu.

Główne zadania:

• Obsługa klienta
• Prezentacja oferty
• Sprzedaż usług
• Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i nowymi abonentami,
• Sporządzanie raportów
• Sporządzanie umów
• Dbanie o wizerunek firmy
• Reprezentowanie firmy w BOK

Wymagania

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy z klientem
• Znajomość programów Word i Excel
• Dobra organizacja czasu pracy
• Samodzielność w działaniu
• Komunikatywność i kreatywność
• Wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów
• Sumienność
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

Oferujemy:

• Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
• Pracę w stabilnej firmie z dwudziestoletnim doświadczeniem
• Narzędzia niezbędne do realizacji zadań
• Miłą atmosferę pracy w młodym zespole
• Udział w kreowaniu polityki sprzedażowej firmy
• Szkolenie przygotowujące do pracy na ww. stanowisku.
• Wsparcie i szkolenia doskonalące umiejętności

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Jesteśmy operatorem telewizji kablowej od 1996r. Świadczymy usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Obsługa klienta