Aegon Services Sp. z o.o.
Obecnie do naszej struktury Aegon Premium poszukujemy kandydata na stanowisko:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Łódź
Wartości Aegon Premium

  • Pracujemy RAZEM
  • Czynimy ZROZUMIAŁYM
Jeżeli chcesz otworzyć ciekawy i, mamy nadzieję, pasjonujący rozdział swojej kariery, daj nam o tym znać klikając:
Prosimy o dopisanie w CV poniższej klauzuli:

"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (stały i zmienny element wynagrodzenia) wraz z rozbudowanym systemem motywacyjnym,
  • nowoczesną przestrzeń biurową w dogodnej lokalizacji,
  • zgrany team z którym będziesz się doskonale bawić podczas licznych wyjazdów i spotkań integracyjnych,
  • przejrzystą ścieżkę kariery w 100% uzależnioną od Twojego zaangażowania,
  • system pracy oparty o work-life balance.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • minimum rocznego doświadczenia w sprzedaży/obsłudze klienta /call center,
  • efektywnej komunikacji z klientem zewnętrznym i współpracownikami,
  • odpowiedzialności za terminową realizację zadań i wyniki swojej pracy,
  • chęci wykorzystywania nowych technologii w codziennej pracy.

Zakres obowiązków:

  • identyfikowanie potencjalnych klientów w celu analizy ich potrzeb oraz zabezpieczenia ich życia, zdrowia i majątku produktami z naszego portfolio,
  • obsługa klientów indywidualnych w zakresie doboru rozwiązań finansowych, ochronnych i majątkowych,
  • utrzymywanie stałego kontaktu z klientem w ramach obsługi