Opis stanowiska pracy

Potrzebujemy kogoś, kto:
• potrafi zmotywować innych,
• potrafi pracować na własny rachunek, ale również pod kierunkiem przełożonego,
• jest kreatywny i wesoły, ale zarazem odpowiedzialny,
• łatwo nawiązuje kontakty,
• z przyjemnością pomoże innym,
• chce zbudować własny team,
• ma pozytywne nastawienie,
• sprawnie zarzadza własnym czasem, umie planować i pilnować planu działań,
• jest dokładny/-a w tym co robi,
• wywiązuje się z ustaleń, i nie unika odpowiedzialnosci za swoje działania.

Główne zadania?
• networking bezpośredni oraz przez social media,
• nawiązywanie długoterminowych relacji,
• informowanie o usługach i dostarczanie ich,
• prowadzenie szkoleń, i dostarczanie regularnych raportów,
• praca w zespole, jak również motywowanie zespołu i kontrola indywidulanych wyników.

Proponowane:
• początek bardzo interesującej kariery w niszowej branży!
• elastyczny czas i miejsce pracy,
• atrakcyjne warunki finansowe zależne od własnych wyników,
• duże możliwości rozwoju,
• niezależna działalność na własny rachunek,
• umowa wiązana z dyskrecją, użytkowaniem wynajętych urzadzeń i wykonaniem planu,
• przynależność do organizacji zrzeszającej ludzi o podobnym przekonaniach życiowych.

Wymagania

Wymagane:
• pasja do pomocy i nawiązywania nowych kontatków,
• chęć niesienia pozytywnych zmian w życiu ludzi,
• zainteresowanie nowymi technologiami,
• chęć promowania nowych technologii w celu polepszenia stanu ludzkiego życia
(praca nie jest związana z roznoszeniem ulotek, marketingiem telefonicznym ani działalnością domokrażcy).

Prezentacja firmy

ObudźGeniusz.pl Jesteśmy organizacją (thinktank\\\'iem) promującą ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting