Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa Korporacja Finansowa, oddział Kraków, specjalizująca się w świadczeniu prestiżowych usług doradczych z zakresu finansów osobistych i ubezpieczeń, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów

Do głównych zadań doradcy należy:

- aktywne pozyskiwanie klientów,

- praca z klientem na podstawie profesjonalnych narzędzi dostarczonych przez firmę,

- utrzymywanie długotrwałych i pozytywnych relacji z klientem

Jeżeli spełnisz nasze oczekiwania otrzymasz:

- możliwość pracy w dużej stabilnej firmie o ogromnych tradycjach z najlepszymi specjalistami w branży

- indywidualne podejście oraz przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej

- najlepszy na rynku poziom wynagrodzeń oraz premii

- szkolenia, dzięki którym staniesz się prawdziwym profesjonalistą cenionym na rynku

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- wysokiej kultury osobistej,

- niebanalnej osobowości (musisz przekonać nas, że to właśnie z Tobą warto pracować)

- łatwości w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych

- systematyczności oraz uczciwości,

- doświadcznie w pracy z klientem będzie Twoim dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma organizująca kursy szybkiego czytania i poprawy koncentracji.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość