Doradca Klienta

Profinanse

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Placówka Partnerska ogólnopolskiego banku, obsługująca klientów indywidualnych i micro przedsiębiorstwa poszukuje Doradcy Klienta.

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego i małych przedsiębiorstw
- kompleksowa obsługa w zakresie produktów kredytowych i depozytowych
- sprzedaż produktów bankowych
- analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu
- realizacja założonych planów sprzedażowych

Oferujemy:
- umowę o pracę (docelowo na czas nieokreślony)
- szkolenia wstępne organizowane przez Bank
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + prowizja uzależniona od wielkości sprzedaży

Wymagania

Wymagania:
- minimum roczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta (w branży finansowej)
- bardzo dobra znajomość produktów bankowych i lokalnej konkurencji
- umiejętność budowania długofalowych relacji
- wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe
- umiejętność pracy pod presją czasu
- preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (kierunki związane z finansami i ekonomią)

Prezentacja firmy

Placówka Partnerska ogólnopolskiego banku uniwersalnego, jednej z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uzależnione od wielkości sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Bankowość