Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku Doradcy będzie reprezentować firmę na terenie wybranego powiatu. Przy wsparciu Dyrektora Regionu będzie odpowiedzialna za prowadzenie spotkań z klientami w formie warsztatów i późniejszą obsługą w zakresie indywidualnego doboru profesjonalnych narzędzi finansowo-inwestycyjnych.

Wymagania

  • Jesteś przedsiębiorczy, energiczny, pełen optymizmu
  • Lubisz wyzwania i myślisz przyszłościowo
  • Jesteś silnie zorientowany na osiąganie ambitnych celów sprzedażowych
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży
  • Masz wyższe wykształcenie lub jesteś w trakcie studiów
  • Lubisz się uczyć oraz podnosić swoje kwalifikacje

Prezentacja firmy

Aforti Finance S.A. oferuje profesjonalne, indywidualne doradztwo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
czas określony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
system prowizyjny
Branża / kategoria:
Praca Bankowość