Opis stanowiska pracy

Aktywuj lepszą jakość życia! Aktywuj możliwości!

Jako Doradca Klienta Nationale-Nederlanden będziesz:

sprzedawał produkty Nationale-Nederlanden poprzez przygotowywanie indywidualnych rozwiązań dla Klientów,

pozyskiwał i obsługiwał Klientów w oparciu o standardy firmy Nationale-Nederlanden,

organizował i prowadził spotkania biznesowe z Klientami,

kształtował pozytywny wizerunek firmy.

Co aktywujesz, dołączając do zespołu Nationale-Nederlanden?

pracę w stabilnej instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku,

profesjonalny pakiet szkoleń,

konkurencyjne wynagrodzenie: część stabilizacyjna + wysoka prowizja,

bogaty pakiet benefitów (karta sportowa,opieka medyczna),

pracę w przyjaznym środowisku,

wsparcie Menedżera na każdym etapie współpracy,

szansę na rozwój i realizację celów zawodowych (dla najlepszych stanowiska menedżerskie)

pracę w naszym Oddziale w Gliwicach lub Kędzierzynie - Koźlu

Prezentacja firmy

Firma Doradczo-Konsultingowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta