Opis stanowiska pracy

GRUPA HANDLOWA M&G s. c. działa w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej Alior Banku, obsługując klientów indywidualnych i micro przedsiębiorstwa. Aktualnie poszukujemy kandydata do placówki partnerskiej Alior Banku na stanowisko :

DORADCA KLIENTA

w miejscowościach : ELBLĄG / NOWY DWÓR GDAŃSKI/PISZ

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego i małych przedsiębiorstw,
  • sprzedaż produktów bankowych,
  • analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta,
  • prawo jazdy kat. B,
  • pozytywna energia,
  • chęć rozwoju,
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • szkolenia wstępne organizowane przez Bank, pakiet szkoleń dodatkowych,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + prowizja,
  • zapewniamy dojazd i powrót do Nowego Dworu Gdańskiego dla osób z Elbląga

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy do dnia 30.10.2016

W temacie wiadomości prosimy o wpisanie "DORADCA/EB lub DORADCA/NDG” oraz miejsca pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101,poz. 926 z poź. zm. ). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania. ""

Prezentacja firmy

Grupa Finansowa ECF Sp. zo.o. jest partnerem biznesowym największ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Bankowość