Opis stanowiska pracy

Razem ze swoimi klientami i partnerami handlowymi, tworzymy jedną z najsilniejszych społeczności finansowych, która jest obecna w ponad 70 krajach. Około 85 milionów klientów indywidualnych i korporacyjnych polega na wiedzy, globalnym zasięgu, sile kapitału i trwałości naszej Firmy, które pomagają im w pełni wykorzystać możliwości finansowe oraz zabezpieczyć się przed ryzykiem. Naszą ambicją jest być partnerem z wyboru – z doskonałymi pracownikami, wynikami operacyjnymi i siłą finansową. Dołącz do nas, aby być częścią naszej społeczności!

Jeśli nie boisz się wyzwań i masz determinację, by osiągnąć sukces dołącz do nas.

Wymagania

Wewnętrzna motywacja.
Energia i chęć działania.
Konsekwencja i zapał w realizacji zadań
Niekaralność.
Minimum średnie wykształcenie.

Prezentacja firmy

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe i Kredytowe

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
do ustalenia