Opis stanowiska pracy

Jeśli możesz powiedzieć o sobie że:

- jesteś osobą dojrzałą I odpowiedzielną

- osiągnołeś dużo, lecz wciąż czujesz niedosyt

- masz bogate doświadczenie życiowe i zawodowe

- oczekujesz wiele i równie wiele jesteś w stanie z Siebie dać

- uważasz, że nadszedł czas na wprowadzenie do Twojego życia zmian na lepsze

- interesują Cię nowe wyzwania, potrafisz i lubisz negocjowć....

W zamian oferujemy:

- profesjonalny rozwój pod okiem najlepszych ekspertów

- atrakcyjne, wieloskładnikowe wynagrodzenie

- obiektywne, ustalone już na starcie, kryteria awansu

- doskonałą atmosferę pracy w zgranym, dojrzałym zespole

- elestyczny czas pracy

Wymagania

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

- nawiązywanie I utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

- prowaszenie spotkań handlowych

- uczestnictwo w szkoleniach oraz stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Prezentacja firmy

Klient Infopraca.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia