Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce

Dla naszego klienta topowej instytucji finansowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

doradca klienta zamożnego

Nr ref.: 21486
Praca stała
Lokalizacja: Włocławek

Zakres obowiązków:
  • aktywne zarządzanie portfelem Klientów Zamożnych
  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz zwiększanie cross-sellingu
  • obsługa Klientów Zamożnych z zachowaniem najwyższych standardów jakości w zakresie produktów i możliwości inwestycyjnych
  • realizacja określonych planów budżetowych

Oczekiwania:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych
  • wiedzy na temat zagadnień dotyczących rynku kapitałowego i pieniężnego
  • wyższego wykształcenia
  • umiejętności identyfikowania potrzeb Klienta i budowania długofalowych relacji
  • skuteczności w realizacji wyznaczonych celów
  • inicjatywy i dynamizmu w działaniu
  • wysokiego poziomu umiejętności interpersonalnych

Oferta:
  • umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość sprzedaży szerokiej gamy produktów i usług bankowych
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • opieka zdrowotna oraz atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)