Doradca Klienta Zagranicznego

Information Market S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma doradcza z branży paliwowej, organizator targów i konferencji, w ramach aktualnie realizowanego projektu poszukuje osób na stanowisko: Doradca Klienta Zagranicznego.

Zakres obowiązków obejmuje telefoniczny kontakt z obecnymi klientami firmy. Czekamy na Twoje zgłoszenie, jeżeli jesteś dyspozycyjnym studentem, znasz język angielski, chcesz pracować w przyjaznym zespole w firmie o niekorporacyjnym charakterze i zależy Ci na stałym wynagrodzeniu. Oczekujemy umiejętności nawiązywania kontaktów z ludźmi, odpowiedzialności, solidności w realizowaniu stawianych zadań. Mile widziane jest doświadczenie w pracy przy telefonicznej obsłudze klienta. Oferujemy zatrudnienie na umowę zlecenie z perspektywą dalszej współpracy. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00 (możliwość zmiany godzin).

Zapraszamy do przesyłania CV. Praca od zaraz!

Prezentacja firmy

Firma analityczno-doradcza, od 2001 roku dostarcza usługi informacyjne w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta