Doradca Klienta z j. niemieckim

Arche Consulting

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• mailowa lub telefoniczna obsługa Klienta,

• odpowiadanie na zapytania Klientów związane z użytkowaniem witryny aukcyjnej,

• udzielanie niezbędnych informacji Klientom,

• identyfikacja potrzeb i rozwiązywanie bieżących problemów,

• możliwość podjęcia pracy na 1/2, 3/4 lub cały etat w elastycznych godzinach pracy.

Wymagania

• min. dobra znajomość języka niemieckiego,

• komunikatywna znajomość języka angielskiego,

• dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,

• mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta.

Oferujemy:

• elastyczne godziny pracy,

• korzystne warunki zatrudnienia,

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź umowy zlecenie,

• szansę na awans wewnętrzny i zdobycie doświadczenia,

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta