DORADCA KLIENTA W SALONIE OPTYCZNYM

Wrocławskie Centrum Okulistyczne

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Klinika okulistyczna poszukuje osoby z wykształceniem kierunkowym bądź z doświadczeniem w branży optycznej na stanowisko: Doradca klienta w salonie optycznym.

Zakres obowiązków:
- profesjonalna obsługa klientów salonu
- dobór oraz sprzedaż oprawek i szkieł okularowych
- wykonywanie drobnych napraw okularowych
- dopasowanie gotowych okularów
- sprzedaż produktów uzupełniających
- dbałość o wygląd salonu i ekspozycję towarów
- prowadzenie dokumentacji związanej ze sprzedażą i stanem magazynowym

Poszukujemy:
- osób komunikatywnych
- z doświadczeniem w pracy w sprzedaży
- mile widziane doświadczenie w branży optycznej

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- pracę w miłej atmosferze
- szkolenia branżowe i sprzedażowe

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie cv.
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883 )

Wymagania

Oczekiwania od kandydatów:
- wysoka kultura osobista
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- dyspozycyjność
- doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta oraz w handlu będą dodatkowymi atutami

Prezentacja firmy

...od gabinetu <br/>do Kliniki Mikrochirurgii Oczu <br/> <br/> <br/>Od s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia