Doradca Klienta w salonie jubilerskim GESELLE Jubiler Wrocław

GESELLE Jubiler

50-006 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko:

Doradca Klienta w salonie GESELLE Jubiler

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Kołłątaja 21
Godziny otwarcia salonu: poniedziałek-piątek 10-18:30, sobota 10-14

Opis stanowiska:
Osoby zatrudnione na tym stanowisku odpowiedzialne będą za: doradztwo, sprzedaż i obsługę Klienta oraz tworzenie ekspozycji zgodnie z wytycznymi firmy.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w handlu min. rok
- podstawowa wiedza z zakresu jubilerstwa – mile widziana
- łatwość i poprawność wysławiania się
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie w pracę
- samodzielność w działaniu
- umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office
- komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
- pełna dyspozycyjność (zakończona edukacja)
- mile widziana znajomość języków obcych

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki finansowe
- stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego - dużo eksperckiej wiedzy do przyswojenia

Oferty w formie elektronicznej (CV ze zdjęciem + list motywacyjny ) prosimy przesyłać za pomocą aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę GESELLE Jubiler dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Prezentacja firmy

GESELLE Jubiler - asortyment naszego sklepu stanowi bogaty wybór pierści... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie