Doradca klienta w placówce bankowej

Salemax

Poznań, Puszczykowo, Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma SALEMAX jest właścicielem serwisu FranczyzaBankuPL, który jest organizatorem ogólnopolskiego procesu rekrutacyjnego pod nazwą „Praca w bankowości”. Serwis FranczyzaBankuPL rekrutuje dla swoich  Partnerów Biznesowych (Franczyzobiorców), którzy prowadzą placówki bankowe Alior Bank SA, Bank BPH SA, Credit Agricole Bank Polska SA, Euro Bank SA, Getin Noble Bank SA, Santander Consumer Bank SA, Kandydatów na stanowisko: Bankier Klienta

Oferujemy przejrzyste warunki zatrudnienia:

  • Pracę w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • Normowany czas pracy (8 godzin),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy oraz prowizji od sprzedaży,
  • Możliwość udziału w licznych szkoleniach i działaniach rozwojowych.

Czym zajmuje się Doradca Klienta?

  • Bieżącą obsługą operacyjną Klientów,
  • Analizą potrzeb klientów i sprzedażą produktów i usług bankowych,
  • Sporządzaniem umów kredytowych oraz kompletowaniem dokumentacji,
  • Budowaniem, utrzymywaniem i rozwijaniem wysokiego poziomu satysfakcji Klienta,
  • Kształtowaniem pozytywnego wizerunku Banku.

Wymagania

  • Komunikatywności oraz zamiłowania do pracy z ludźmi – warunek konieczny,
  • Min. 6 miesięcznego doświadczenia w obsłudze klienta niezależnie od branży,
  • Znajomości produktów bankowych skierowanych do klientów indywidualnych – mile widziane,
  • Wykształcenia min. średniego,
  • Znajomości pakietu MS Office oraz obsługi komputera.

Zapraszamy do składania aplikacji

Prezentacja firmy

Serwis FranczyzaBankuPL jest organizatorem największego ogólnopolskiego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia od zrealizowanej sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Bankowość