Doradca Klienta w placówce bankowej

Be Perfect

Jastrzębie-Zdrój, 44-335, śląskie

Opis stanowiska pracy

- aktywne pozyskiwanie klientów poprzez sprzedaż osobistą
- bieżąca współpraca z obecnymi klientami (budowanie pozytywnych relacji)
- realizacja planów sprzedażowych przy zachowaniu procedur bankowych
- telefoniczne umawianie spotkań z potencjalnymi klientami
- rozbudowa bazy klientów
- dosprzedaż - uproduktowienie klientów (cross-selling)
- umowa o pracę + pakiet specjalistycznych szkoleń

Wymagania

- doświadczenie w telefonicznej sprzedaży
- doświadczenie w osobistej sprzedaży usług finansowych, ubezpieczeniowych,
telefonii komórkowej - będzie dodatkowym atutem
- wykształcenie- min. średnie
- bardzo dobre zdolności komunikacyjne
- łatwość prowadzenia rozmów telefonicznych
- samodzielność i kreatywność
- silna motywacja, zaangażowanie oraz nastawienie na wynik
- wysoka kultura osobista

Prezentacja firmy

Placówka Bankowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 680PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Bankowość