DORADCA KLIENTA W BUTIKU- CH Dąbrowa Górnicza

Olivia Boutique

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

OLIVIA BOUTIQUE jest rozwijającą się siecią butików z ekskluzywną odzieżą damską w Polsce.

 W chwili obecnej poszukujemy kandydatów do butiku na stanowisko

 Doradca Klienta w CH REAL w Dąbrowie Górniczej.

 Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

 • profesjonalną obsługę Klientów (doradztwo, sprzedaż)

 • współpracę z zespołem,

 • dbanie o dobry wizerunek salonu,

 • realizację działań związanych z funkcjonowaniem sklepu zgodnie ze standardami firmy

Poszukujemy osoby:

 • osoby uczącej sie zaocznie

 • pełnej entuzjazmu i zaangażowania w wykonywane obowiązki

 • posiadającej dobrą organizację pracy

 • doświadczonej w handlu i obsłudze klienta

 • komunikatywnej

Oferujemy:

 • prace w pełnym wymiarze godzin lub 3/4 etatu

 • rozwój poprzez system szkoleń

 Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z aktualnym ZDJĘCIEM oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych

 Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

OLIVIA BOUTIQUE jest rozwijającą się siecią butików z ekskluzywną... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie