doradca klienta w banku

Randstad Polska Sp. z o.o.

Mielec, podkarpackie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Nr ref.: 29212
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Mielec

Zakres obowiązków:
  • aktywne pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów z segmentu klienta indywidualnego i małych przedsiębiorstw w zakresie produktów depozytowych i kredytowych
  • analizowanie potrzeb klientów i dostosowywanie produktów i usług do ich wymagań
  • dbałość o najwyższe standardy jakości w zakresie obsługi klienta
  • realizacja założonych planów sprzedażowych

Oczekiwania:
  • umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych realizacji biznesowych z klientami
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • zdolności interpersonalne pozwalające na efektywną współpracę w zespole
  • umiejętności sprzedażowe
  • mile widziane doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta
  • zachowanie standardów wizerunku przyjętych w spółce

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • podstawowe wynagrodzenie + system prowizyjny
  • pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • partnerska kultura firmy
  • konkursy motywacyjne

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)