Doradca Klienta w Alior Bank

Pro-Maks Sp. z o.o. Sp. k.

Krapkowice, opolskie

Od: Pro-Maks Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Krapkowice

Zakres obowiązków:
• aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego i małych przedsiębiorstw
• kompleksowa obsługa w zakresie produktów depozytowych i kredytowych
• sprzedaż produktów bankowych
• analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu
• realizacja założonych planów sprzedażowych
Wymagania:
• minimum roczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta
• bardzo dobra znajomość produktów bankowych i lokalnej konkurencji
• umiejętność budowania długofalowych relacji
• wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe
• umiejętność pracy pod presją czasu
• preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki związane z finansami i ekonomią)
Oferujemy:
• umowę o pracę
• szkolenia wstępne organizowane przez Bank
• możliwości rozwoju zawodowego
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + prowizja uzależniona od wielkości sprzedaży