Doradca klienta, Szczecin

OTTO Work Force

Szczecin, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Szczecin

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Doradca klienta

Nr Ref. JK/SPFINSZCZ/03/2015

Opis stanowiska pracy:

• aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów,

• obsługa i informowanie klientów o produktach firmy,

• prezentacja i sprzedaż produktów finansowych,

• reprezentowanie i dbanie o profesjonalny wizerunek firmy.

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie,

• komunikatywność,

• otwartość,

• nastawienie na realizację celów,

• pozytywne nastawienie do pracy z klientem,

• mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży.

Oferujemy:

• wynagrodzenie godzinowe w oparciu o umowę zlecenie,

• po okresie próbnym możliwość przejścia bezpośrednio do Klienta,

• możliwość zdobycia doświadczenia, doskonalenia wiedzy i kompetencji,

• wsparcie w osiąganiu celów sprzedażowych poprzez regularne coachingi,

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.