Doradca klienta/ Sprzedawca

ASBERG

Krapkowice, opolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Doradcy klienta do salonu sprzedaży podłóg i drzwi w Krapkowicach

Opis stanowiska:

- znajomość branży budowlanej i meblowej
- entuzjastyczne nastawienie do pracy
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
- wysoka kultura osobista i umiejętność budowy trwałych relacji z klientami
- dokładność, rzetelność, systematyczność
- poczucie estetyki

Wymagania:
- profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta
- pasja do aktywnej sprzedaży
- odpowiedzialność
- dbanie o wizerunek firmy
- dbanie o dokumentację handlową i przestrzeganie standardów firmy
- prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

- umowa o pracę
- wynagrodzenie 2000,00 zł plus premia prowizyjna od sprzedaży
- niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

Każde z Nas chce czuć się dobrze we wnętrzu swojego domu relaksuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie