Doradca klienta - Sprzedawca w Salonie Drzwi - Podłogi

Coopra Int. Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Coopra Int sp. z o.o.

Sprzedawca - Doradca klienta w Salonie Drzwi - Podłogi

Miejsce pracy: Sosnowiec 41-200 ul. Chemiczna 12

Ogłoszenie związane jest z rozwojem firmy, powiększeniem salonu sprzedaży do 600 m2, a co za tym idzie stworzeniem nowego miejsca pracy.

Zakres obowiązków

  • sprzedaż pełnej gamy produktów oferowanych przez Firmę Coopra Int sp. z o.o.
  • profesjonalna obsługa Klientów
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych

Profil kandydata

  • posiadasz potencjał handlowy poparty doświadczeniem w sprzedaży produktów z branży wykończenia wnętrz: drzwi, podłogi, okna i pozostałe akcesoria
  • łatwo nawiązujesz kontakty międzyludzkie
  • posiadasz umiejętność współpracy w zespole
  • jesteś silnie zorientowana/y na zrealizowanie wyniku
  • masz w sobie dużo energii i inicjatywy jesteś pewna/y siebie i elastyczna/y w myśleniu
  • posiadasz minimum średnie wykształcenie

Oferta

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pomoc doświadczonej kadry pracowników w okresie wdrożenia
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie sześciu (6) miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych jest Coopra INT sp. o.o. 00-052 Warszawa ul. Mazowiecka 11/49, kontakt cv/at/coopra.pl. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Wysłanie CV jest jednoznaczne z akceptacją powyższego zapisu odnoście przetwarzania danych osobowych związanych tylko i wyłącznie z rekrutacją. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się sprzedażą artykułów wykończenia wnętrz .<br/>Pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting