Doradca Klienta - Sprzedawca (Salon Meblowy)

Stolwit Meble Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Salon Meblowy poszukuje kandydata na stanowisko:

Doradca Klienta - Sprzedawca

Miejsce pracy: Wrocław / Galeria Wnętrz DOMAR, ul. Braniborska 14

Opis stanowiska:

· bezpośredni kontakt z Klientem, doradztwo i sprzedaż

· aktywna współpraca z Klientem w zakresie obsługi posprzedażowej i dostawy

Wymagania:

· doświadczenie w sprzedaży

· wysoki poziom kultury osobistej

· umiejętność kreatywnego myślenia i dynamicznego działania

· znajomość programów Word, Excel, Outlook

Oferujemy:

· możliwość rozwoju zawodowego

· atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników

· szkolenia

· przyjazną atmosferę pracy

W przypadku zainteresowania współpracą, proszę o przesłanie CV

Prezentacja firmy

Produkcja i sprzedaż mebli tapicerowanych i skrzyniowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta