Doradca Klienta - Rynek Pierwotny

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż prestiżowych nieruchomości na rynku pierwotnym.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest znany polski deweloper o ugruntowanej pozycji na rynku.

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów i utrzymywanie z nimi relacji,
  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych,
  • obsługa procesu sprzedażowego,
  • przygotowywanie raportów oraz zestawień sprzedażowych,
  • praca w dedykowanym systemie CRM pracodawcy,
  • współpraca z pośrednikami nieruchomości,
  • reprezentowanie firmy na targach i wydarzeniach branżowych.

Profil kandydata

  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista,
  • świetna organizacja czasu pracy,
  • znajomość ustawy deweloperskiej i ogólna wiedza z zakresu nieruchomości i budownictwa,
  • komunikatywny język angielski,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na rynku pierwotnym.

Oferujemy

  • praca w rozpoznawalnej firmie deweloperskiej z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku,
  • biuro w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy,
  • zatrudnienie w formie b2b,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dostęp do rozbudowanej bazy klientów.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page