Doradca klienta - przedstawiciel handlowy

F.H.U. Multipak

NOWY SĄCZ, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do pracy doświadczonych, nastawionych na sukces osób na stanowisko: Doradca klienta - Przedstawiciel handlowy. Płeć Mężczyzna/Kobieta. Teren pracy woj. małopolskie. Stała wypłata+premia. Praca w terenie oraz biurze. Wymagamy zaangażowania,chęci do nauki,uczciwości i sumienności oraz umiejętności pracy w zespole. Wymagane doświadczenie handlowe na podobnym stanowisku. Prosimy przesyłać CV ze zdjęciem do 22.04.2015

Zadania:
Pozyskiwanie klientów na przydzielonym rynku
Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi Klientami z segmentu B2B
Aktywne rozpoznawanie potrzeb Klientów w regionie.
Realizacja celów sprzedażowych zgodnie z określonymi standardami

Wymagania:
Wykształcenie wyższe
Doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów i usług dla Klienta Biznesowego
Umiejętność aktywnego poszukiwania Klientów Biznesowych
Łatwość nawiązywania kontaktów
Gotowość do osiągania wyznaczonych celów
Dobra organizacja pracy oraz samodyscyplina w działaniu
Zdolność do kreatywnego poszukiwania rozwiązań
Oferujemy:
Atrakcyjny system wynagrodzenia ( prowizyjny system motywacyjny)
Możliwość rozwoju zawodowego
Szkolenia z zakresu oferowanych produktów
Niezbędne narzędzia pracy
Ciekawą pracę w młodym zespole

Prezentacja firmy

Domeną MultiPak® jest produkcja oraz dystrybucja opakowań jednora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi