doradca klienta- praca w okresie 25.10.2015-23.12.2016

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska Sp. z o.o. jest liderem na polskim rynku outsourcingu HR.

Dla naszego Klienta, firmy z branży kosmetycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 41648
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta w drogerii na terenie Włoch
  • sprzedaż produktów
  • przyjmowanie wpłat
  • wydawanie zamówień
  • obsługa komputera (MS Office)

Oczekiwania:
  • doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane)
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w grupie
  • wysoka kultura osobista

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową w godzinach otwarcia Salonu (pon-pt 11-19)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet opieki medycznej

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)