Doradca Klienta (niemiecki, czeski, słowacki)

Human & Hunter Sp. z o.o.

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Grudziądz

Human&Hunter (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Grudziądz – może być home office

Nr ref.: DK(NCS)/MB/Ł

Zadania:

• Profesjonalna obsługa Klienta za pośrednictwem telefonu

• Wykonywanie połączeń wychodzących w celu umawiania spotkań biznesowych

• Dbałość o przestrzeganie obowiązujących w firmie procedur oraz o jakość świadczonych usług dla klientów

• praca w następujących przedziałach czasowych: 8.00 - 14.00

• Min. wykształcenie: średnie

• Dobra znajomość języka słowackiego/niemieckiego lub czeskiego/niemieckiego lub czeskiego/słowackiego

• Mile widziane doświadczenie w środowisku call center/praca biurowa

• Znajomość technik sprzedażowych

• Biegła obsługa pakietu MS Office

• Podzielność uwagi

• Konsekwencja w działaniu, wytrwałość w dążeniu do celu

• Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów

Nasz Klient oferuje:

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w międzynarodowym środowisku

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną

• Realną możliwość rozwoju – określona ścieżka kariery

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV z podaniem numeru ref. korzystając z podanego linku.