Doradca Klienta - Miviena - systemy oświetleniowe

Ekonair Sp. z o.o.

Poznań - Przeźmierowo, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

FIRMA OŚWIETLENIOWA MIVIENA Sp. z o.o.
dostawca kompleksowych systemów oświetleniowych
zatrudni
DORADCĘ KLIENTA

Miejsce pracy: wielkopolskie / Przeźmierowo k/Poznania

Osoba odpowiedzialna będzie za współpracę ze sklepami oświetleniowymi, opracowanie ofert handlowych, przyjmowanie oraz dokumentacyjne realizowanie zamówień.

Wymagania

Oczekiwania:
• zainteresowanie tematem oświetlenia obiektów mieszkalnych, publicznych, iluminacji;
• łatwość nawiązywania kontaktu z Klientem – szczególnie telefonicznie;
• umiejętność analizowania potrzeb Klienta i przygotowywania kompleksowej oferty handlowej;
• zainteresowanie trendami obowiązującymi w zakresie wyposażenia wnętrz ze szczególnym uwzględnieniem oświetlenia;

Oferujemy:
• Szkolenia z zakresu wiedzy produktowej i technicznej;
• Wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia z technik sprzedaży;

Prezentacja firmy

Miviena - naszą działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku. Jesteśmy dostawcą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieoznaczony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia prowizyjna od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi