Doradca klienta (m/k)

Trenkwalder

Rzeszów, podkarpackie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów
Obowiązki:
  • zapewnienie profesjonalnej, zgodnej ze standardami obsługi klienta w oddziale firmy,
  • doradztwo techniczne, analiza potrzeb klientów oraz wsparcie w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań,
  • koordynowanie realizacji zamówień dla klientów oraz prowadzenie bieżącej dokumentacji dotyczącej współpracy,
  • wydawanie i przyjmowanie maszyn i urządzeń, sprawdzanie ich stanu technicznego,
  • wyszukiwanie nowych klientów i aktualizacja dotychczasowej bazy,
  • realizowanie celów sprzedażowych,
  • bieżące monitorowanie rynku i działań konkurencji,
  • dbanie o wizerunek oddziału.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie),
  • doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klienta (znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem),
  • zdolności interpersonalne, negocjacyjne i prezentacyjne,
  • samodzielność w działaniu, dobre planowanie i organizacja pracy,
  • znajomość zasad gospodarki magazynowej,
  • biegła znajomość obsługi komputera (pakiet Microsoft Office),
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym,
  • mile widziana uprawnienia do obsługi wózka widłowego.
Oferujemy:
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
  • atrakcyjne warunki finansowe i narzędzia pracy,
  • system szkoleń oraz podwyższanie kompetencji,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy