Doradca Klienta Kancelarii Doradztwa Finansowego

Kancelaria Doradztwa Finansowego Financial Future Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się firma z branży finansowej poszukuje osób na stanowisko:

(Poznań)

Od kandydatów oczekujemy:

  1. – dużej samodyscypliny oraz determinacji,
  2. – wyjątkowo rozwiniętych zdolności w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich,
  3. – doświadczenia w pracy z klientem minimum jeden rok,
  4. – chęci odnoszenia sukcesów i zdobywania szczytów,
  5. – zdolności do szybkiego uczenia się i ciągłego rozwoju,
  6. – zaangażowania, lojalności i poczucia humoru.
  7. - doświadczenie w branży finansowej mile widziane(kredyty, fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia, leasing)

W zamian oferujemy:

  1. – ponadprzeciętne wynagrodzenie, uzależnione od uzyskiwanych wyników i zaangażowania. Naszych Doradców wynagradzamy lepiej niż konkurencja
  2. – niezbędne narzędzia pracy,
  3. - komfortowe warunki pracy w miłej, rodzinnej atmosferze
  4. – przejrzystą ścieżkę kariery (dla najlepszych telefon, laptop),
  5. – ciągłe szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  6. – pracę w elitarnej firmie, która dąży do bycia liderem i doskonale rozumie potrzeby osób zatrudnionych w Spółce,
  7. – konkursy z atrakcyjnymi nagrodami,
  8. – przynależność do społeczności, która jest nastawiona na SUKCES przez duże „S”.
  9. - jedną z najszerszych na rynku ofert w zakresie kredytów hipotecznych, firmowych, gotówkowych, funduszy inwestycyjnych, leasingu i inwestycji alternatywnych
  10. - możliwość awansu dla najlepszych na stanowisko kierownika zespołu a w perspektywie dyrektora regionu
  11. - zatrudnienie na umowę zlecenie, umowę o współpracy a dla najlepszych umowę o pracę
  12. - wsparcie w akcjach marketingowych

Dołącz do nas i sprawdź jak przyjemna może być praca. Ciesz się życiem i pracuj dla przyjemności, nie z obowiązku.

Jesteśmy właścicielami takich serwisów jak;

www.doradcafinansowy.net.pl

www.leasinguproszczony.pl

www.metale-szlachetne.net

www.financialfuture.pl

a na ukończeniu są pracę nad dużym portalem, związanym z tematyką finansową.

UWAGA!!!

Rozpatrywane będą tylko aplikacje z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Prezentacja firmy

Kancelaria Doradztwa Finansowego Financial Future Sp. z o.o. stworzona z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
Umowa agencyjna, umowa zlecenia a dla najlepszych umowa o pracę
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK - prowizja
Branża / kategoria:
Praca Bankowość