Opis stanowiska pracy

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • min. roczne doświadczenie w pracy z klientem niemieckim
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • komunikatywność i chęć do rozmów telefonicznych
  • otwartość na nowe wyzwania zawodowe
  • umiejętność multitaskingu
  • mile widziana znajomość branży medycznej i opiekuńczej
Obowiązki:
  • współpraca z niemieckimi partnerami biznesowymi oraz klientami indywidualnymi w Niemczech
  • składanie ofert pracy w Niemczech zrekrutowanym kandydatom
  • realizowanie procesu oddelegowania personelu opiekuńczego do pracy w Niemczech
  • prowadzenie dokumentacji procesu
  • reagowanie na bieżące potrzeby klientów (zapytania, reklamacje)
  • utrzymywanie kontaktu z personelem opiekuńczym oddelegowanym do pracy w Niemczech
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię powiązaną z wynikami pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia kompetencji
  • jasną, przejrzystą ścieżkę kariery
  • komfortowe środowisko pracy w nowoczesnym biurze
  • dostęp do pakietu benefitów (sportowy, medyczny, edukacyjny) po okresie próbnym
  • świetną lokalizację: 27 kroków do CH Bonarka i jej sezonowych wyprzedaży, 18 kroków do klubu sportowego Pure.

Prezentacja firmy

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak- po okresie próbnym
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta