Doradca Klienta (jęz. francuski)

PBMedia Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

PBMedia s.p. z o.o.

Stacjonarny Przedstawciel Handlowy (jęz. Angielski/ Francuski)

Miejsce pracy – Warszawa (Mokotów/ Siekierki)

Opis Stanowiska:

-nawiązwyanie kontaktów biznesowych (Anglia, Irlandia, Francja),

-aktywna sprzedaż (posiadamy włąsną bazę klientów),

-tworzenie raportów sprzedaży,

-przygotowywanie ofert sprzedaży,

-prowadzenie negocjacji handlowych z klientem,

-realizacja wytyczonych planów,

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację,

- komunikatywność i umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,

- bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,

-profesjonalne podejście i odpowiedzialność za powierzone zadania,

- kreatywność i chęć do poszerzania wiedzy,

- silna motywacja do osiągnięcia sukcesu,

- umiejętność obsługi komputera w zakresie podstawowych aplikacji biurowych,

-doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem jednak nie jest koniecznie wymagane.

Oferujemy:

- ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami,

-stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

- szansę zdobycia doświadczenia zawodowego,

- pomoc w przeprowadzce,

- możliwość posługiwania się językiem angielskim na co dzień,

- pakiet korzyści (karta Multisport, opiekę medyczną, zakres ubezpieczeń na życie),

Zapraszamy również kandydatów z bardzo dobrą znajomością języków obcych, którzy nie zdobyli jeszcze dużego doświadczenia ale cechują się silną motywacją oraz profesjonalnym podejściem do pracy.

Mile widziani NATIVE SPEAKER.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres mailowy poprzez naciśnięcie guzika APLIKUJ.

Prezentacja firmy

PBMedia sp. z o.o. jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku poligrafic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja