Opis stanowiska pracy

Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem mebli kuchennych Atlas Kuchnie, jednego z czołowych polskich producentów. Od kilkunastu lat zajmujemy się sprzedażą wysokiej klasy mebli kuchennych oraz sprzętu AGD.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko - Doradca Klienta / Handlowiec.

Miejsce pracy: Wrocław - Bielany Wr.

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało:
• Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta;
• Kompleksowe tworzenie ofert handlowych;
• Przyjmowanie i koordynowanie procesu indywidualnych zamówień mebli kuchennych oraz terminów ich realizacji.

Od kandydatów oczekujemy:
• Doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta;
• Zaangażowania i inicjatywy;
• Komunikatywności;
• Chęci rozwijania swoich umiejętności;
• Skrupulatności i dokładności;

Zatrudnionym oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia;
• Bogaty pakiet szkoleń;
• Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie;
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Dobrą atmosferę pracy.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.

Prezentacja firmy

Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem mebli kuchennych Atlas Kuchnie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting