Doradca Klienta - FMCG

Eurocash S.A.

Biała Podlaska, lubelskie

Eurocash Franczyza

to dynamicznie rozwijający się format prowadzący unikalny na polskim rynku model nowoczesnej franczyzy o nazwie Delikatesy Centrum. Zespół Eurocash Franczyza poszukuje obecnie kandydatów na powyższe stanowisko.

Kluczowe zadania:

  • doradztwo i kompleksowe wsparcie franczyzobiorców formatu Delikatesy Centrum w prowadzeniu sklepów na podległym obszarze – 10 do 12 sklepów;
  • egzekwowanie przestrzegania przez podległe sklepy zapisów Umowy Franczyzowej oraz standardów Sieci;
  • budowanie trwałych, opartych na partnerstwie relacji z Franczyzobiorcami;
  • dbanie i odpowiedzialność za realizację założonej dynamiki sprzedaży detalicznej i hurtowej;
  • regularna analiza wyników finansowych sklepów, identyfikowanie obszarów problemowych, sygnalizowanie ich Franczyzobiorcom;
  • wsparcie Franczyzobiorców w tworzeniu planów naprawczych dla sklepów z problemami;
  • zapewnienie ciągłego szkolenia personelu sklepów z zakresu umiejętności zarządzania sklepem, właściwej obsługi klienta;
  • systematyczna kontrola wyglądu, jakości oraz funkcjonowania stoisk świeżych;
  • koordynacja akcji marketingowych i otwarć nowych placówek na podległym obszarze;
  • udział, w razie potrzeby, w projektach ogólnofirmowych wymagających wiedzy operacyjnej.

Idealny kandydat powinien:

  • posiadać umiejętności budowania partnerskich relacji z Klientami (Franczyzobiorcy);
  • być zdecydowanym i konsekwentnym w działaniu, skutecznie egzekwować ustalenia;
  • dążyć do ciągłego rozwoju;
  • znać rynek produktów świeżych i posiadać wiedzę z tego zakresu;
  • posiadać umiejętności analizy i interpretacji danych liczbowych (wyniki sklepów dot. sprzedaży);
  • mieć doświadczenie na stanowisku Kierownika Sklepu lub Kierownika Stoiska Mięso/Wędliny – Owoce/ Warzywa – mile widziane;
  • posiadać ok. 2 lat doświadczenia w branży spożywczej, w nowocześnie zarządzanej placówce handlowej;
  • posiadać wykształcenie minimum średnie;
  • być mobilnym i gotowym do odbywania częstych podróży służbowych, posiadać prawo jazdy kat. B,

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • ciekawą, stabilną pracę w Grupie należącej do liderów branży FMCG;
  • wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji;
  • duże możliwości rozwoju w strukturach firmy, ścieżkę awansu;
  • motywujące wynagrodzenie;
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód, komputer, tablet, telefon).