Doradca klienta działu budowlanego

OTTO Work Force

Białystok, podlaskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Białystok

OTTO Polska Sp. z o.o. poszukuje dla swojego Klienta kandydata stanowisko:
Doradca klienta w dziale budowlanym.

Opis stanowiska: Obsługa klienta, pomoc w dobraniu odpowiedniego asortymentu.

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku, w branży budowlanej
• znajomość asortymentu budowlanego
• gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
• pracę w renomowanej firmie
• możliwość nawiązania długofalowej współpracy, rozwoju w strukturach firmy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV zawierające klauzulę o ochronie danych osobowych. W temacie proszę wpisać "Doradca klienta działu budowlanego"

Odpowiemy na wybrane oferty.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.