Doradca klienta - dział akordeony, keyboardy, syntezatory, nagłośnienie

Anderski

44-207 Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy w charakterze sprzedawcy i doradcy klienta w naszym salonie z instrumentami muzycznymi w Rybniku na dziale - akordeony, keyboardy, syntezatory, nagłośnienie.
Sprzedajemy instrumenty renomowanych producentów z całego świata, wśród naszych klientów jest wielu znanych muzyków, dlatego dużą wagę przywiązujemy do profesjonalnej obsługi. Oczekujemy, iż osoba, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu sprzedażowego będzie chciała i umiała szybko podnosić swoje kwalifikacje zawodowe zarówno w zakresie znajomości produktów jak i w obszarze sprzedaży, obsługi klienta oraz promocji. Niezbędne jest duże zaangażowanie w pracę, z odpowiednią dozą inicjatywy i samodzielności.
Osoby pracujące na tym stanowisku odpowiadają zarówno za obsługę klientów indywidualnych jak i współpracę z klientami kluczowymi w zakresie doradztwa doboru właściwych rozwiązań i konkretnych produktów oraz za obsługę transakcji od zamówienia, poprzez płatności aż do realizacji dostawy dla klienta. W zakres obowiązków wchodzi także wspomaganie administracyjne obsługi sprzedaży do klientów hurtowych i instytucjonalnych. Ważne są również umiejętności obróbki plików graficznych, przygotowania ofert na Allegro, postów na Facebook'a oraz obsługa sklepu internetowego.

Wymagania

- umiejętność gry na akordeonie oraz instrumentach klawiszowych
- minimum średnie wykształcenie
- znajomość produktów rynku instrumentów muzycznych
- łatwość nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- obsługa pakietu Office na poziomie minimum średnim
- prawo jazdy kat. B
- niekaralność

Prezentacja firmy

ANDERSKI to prężnie rozwijająca się firma, od ponad 20 lat działająca na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące z możliwością przedłużenia na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uzależnione od zaangażowania oraz obrotu
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Inne