Doradca Klienta ds. zadłużenia z językiem hiszpańskim

Kancelaria Medius S.A.

Kraków, małopolskie

Kancelaria Medius S.A. to dynamicznie rozwijająca się spółka na rynku zarządzania wierzytelnościami. W związku z rozwojem spółki na rynku międzynarodowym poszukujemy osób zaangażowanych i kreatywnych. Oferujemy możliwość pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków
Region:

Główne zadania:

  •  telefoniczne prowadzenie negocjacji warunków spłat zobowiązań zgodnie z obowiązującymi procedurami
  •  analizowanie i ocenianie sytuacji finansowej Klientów
  •  monitorowanie i wyjaśnianie przyczyn zaległości w zakresie płatności
  •  odpowiadanie na zapytania Klientów telefonicznie, e-mail
  •  aktualizowanie danych oraz informacji o Klientach w systemie
  •  aktywny udział we wdrażaniu nowych rozwiązań
  •  ścisła współpraca z departamentem prawnym

Oczekujemy:

  • minimum średniego wykształcenia
  • bardzo dobrej znajomości języka hiszpańskiego w mowie i w piśmie
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • zaangażowania, asertywności i bardzo dobrej organizacji pracy
  • dyspozycyjności – gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • bardzo dobrej obsługi komputera

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość dodatkowych premii
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • środowisko wspierające rozwój, nastawione na osiąganie sukcesów
  • pracę pełną wyzwań w zespole pełnym ambitnych i wykwalifikowanych profesjonalistów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.