Doradca Klienta ds. sprzedaży energii dla gospodarstw domowych

Duon Marketing and Trading S.A.

Gdańsk,Gdynia, Sopot, Trójmiasto,Reda,Rumia,Wejherowo, pomorskie

Opis stanowiska pracy

DUON Marketing and Trading S.A. największy alternatywny Sprzedawca energii i gazu w Polsce, w związku z rozwojem struktur poszukuj osób  na stanowisko Doradcy Klienta .

Szukamy osób:

  • zaangażowanych w wykonywaną pracę;
  • pełnych entuzjazmu i motywacji
  • kreatywnych i komunikatywnych;
  • lubiących pracę z ludźmi

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę ( po okresie próbnym);
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Niezbędne narzędzia i materiały potrzebne do współpracy z Klientem;
  • Szkolenia wstępne i okresowe
  • Profesjonalne wsparcie na każdym kroku procesu sprzedaży;
  • Wiek i wykształcenie bez znaczenia;
    Osobom z doświadczeniem w sprzedaży energii oferujemy indywidualne warunki.
    Praca bezpośrednio dla  koncesjonowanej spółki obrotu energią - nie pośrednika !

Wymagania

  • Doradztwo i zawieranie umów sprzedaży energii w terenie,
  • Pozyskiwanie nowych klientów;
  • Bieżąca obsługa i utrzymanie relacji z obecnymi klientami;
  • Raportowanie wyników pracy;
  • Realizacja planów sprzedażowych;

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa DUON zajmuje się sprzedażą i dystrybucją gazu zi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting