Doradca Klienta ds. Nieruchomości

Lexcarta Real Estate Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

1. Obsługa Klientów zainteresowanych zakupem/najmem nieruchomości:
- przygotowywanie ofert dla Klienta;
- prezentacja nieruchomości potencjalnym nabywcom;
- pomoc w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego (we współpracy z doradcą kredytowym).

2. Obsługa Klientów zainteresowanych sprzedażą/wynajmem nieruchomości:
- przyjęcie nieruchomości do oferty Agencji;
- aktualizacja oferty;
- przygotowywanie dokumentacji fotograficznej i opisowej nieruchomości;
- prezentacja nieruchomości zainteresowanym Klientom.

3. Wsparcie Klienta:
- negocjacje ceny i warunków transakcji;
- techniczne przygotowanie transakcji (m.in. kompletowanie dokumentów niezbędnych do sprzedaży/wynajmu nieruchomości);
- wydanie nieruchomości nabywcy/najemcy (protokół zdawczo-odbiorczy).

4) Współpraca z kancelarią notarialną, doradcami kredytowymi oraz studiem home staging.

Wymagania

- doświadczenie na rynku nieruchomości minimum 2 lata;

- umiejętność rozpoznawania i rozumienia potrzeb oraz oczekiwań Klienta;

- samodzielność, dyspozycyjność, dokładność i dynamizm w działaniu;

- nienaganna kultura osobista i prezencja;

- umiejętność kreowania dobrego wizerunku Agencji Nieruchomości;

- determinacja w dążeniu do celu;

- mile widziana znajomość j. angielskiego oraz programu Asari Web.

Prezentacja firmy

♦ Lexcarta Real Estate to agencja nieruchomości działająca w ścisłej ws... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena