Doradca klienta ds. gastronomii (m/k)

Trenkwalder

Warszawa, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
- badanie rynku potencjalnych klientów i konkurencji w przydzielonym terenie sprzedaży,
- realizacja celów i planów sprzedażowych,
- aktywne poszukiwanie i nawiązywanie kontaktu z nowymi klientami,
- kontakt z klientami w celu nawiązania współpracy i/lub intensyfikacji i rozwoju sprzedaży,
- profesjonalne doradzanie klientom w zakresie asortymentu,
- przygotowywanie zamówień dla klientów,
- bieżąca współpraca z działem logistyki i category management w celu zapewnienia prawidłowej i profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami,
- nadzór nad realizacją umów zawartych przez centralę - zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości oraz propozycji ulepszeń i rozwoju,
- tworzenie raportów i prezentacji itp.,
- udział w imprezach, w tym wspomaganie organizacji wydarzeń, udział w targach, pokazach itp.

Wymagania:
- min. wykształcenie średnie, preferowane kierunkowe - gastronomiczne,
- udokumentowane umiejętności i doświadczenie w branży gastronomicznej lub min. 2 lata doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego dedykowanego sektorowi HoReCa / gastronomii,
- bardzo dobra znajomość rynku gastronomicznego obszaru województwa mazowieckiego,
- umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży i negocjacji,
- silna orientacja na wynik oraz determinacja w dążeniu do celu,
- umiejętność budowania długotrwałych relacji handlowych,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- znajomość obsługi komputera (MS Office) oraz umiejętność analizy danych,
- czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop, urządzenie do zapisywania zamówień),
- możliwości awansu w ramach wewnętrznej struktury,
- szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników,
- szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy,
- bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, zniżki na zakupy, dopłaty do kolonii, itp.),
- oferta dotyczy pracy stałej i zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy